Jeuk is leuk's profiel

Gebruikersnaam: Jeuk is leuk
Leeftijd:30
Land:Belgie
Provincie:Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Geslacht:Vrouw
Sexualiteit:Bisexueel
Haarkleur:Blond
Oogkleur:Blauw
Geschoren:Ja
Roker:Nee

person_pin Beschrijving

Nog maar eens een seksfeestje regelen, ik zoen kandidaten om deel te nemen, ik heb een aantal vriendinnen die gegarandeerd erbij zullen zijn, zoek leuke jongens en mannen met flink stamina, slappe gelul en slappe lul zich onthouden. Mannen die open staan voor "naakte" seks, zonder condoom dus en geen bezwaar hebben om in een reeds volgespoten kutje opnieuw te spuiten, we willen eens een overflow veroorzaken bij een van ons, en als bonus zal zij geen pil meer slikken, en zal dit gebeuren op haar eisprong (testen!), dus zwangerschap gegarandeerd, alleen wie zal het worden??? Een kut vol zaad, graag minstens 25 a 30 mannen en gebruik viagra toegestaan voor extra veel te kunnen neuken.

Is op zoek naar

Heeft geen voorkeuren opgegeven

Tags

Massage
Pijpen
Oraal
Rollenspel
Porno kijken
Sex speeltjes
Aftrekken
Rijp
Lingerie
Kostuum
Buiten
Anaal
Bareback
Lichte bondage
Voyeur
Onderdanige
Smerige praat
Spanking
Chic

Leden nu in de chat te benaderen!

GTA4 uit Vlaams-Brabant,Belgieradio_button_checked
GTA4
Ik ben dol op gamen met de boy's, alleen zien die nerds dat niet dat ik vaak zo geil naast ze zit. Ben jij ook zo druk met enkel gamen of zou je het opmerken als ik zo als mijn foto naast je zitten?
LeuvenLeuven, Vlaams-Brabantlocation_on
Vrouw | 30 | Hetero
lekkerdingan793 uit Antwerpen,Belgieradio_button_checked
lekkerdingan793
Spannend en eens buiten de grenzen van het gewone willen gaan. Maar het moet wel leuk blijven. Ik heb bvb niks met sm of andere extreme dingen lijken altijd wel heel erg spannend te zijn, maar nu wil ik weten wat jou allemaal gek maakt.
TurnhoutTurnhout, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 34 | Hetero
Slingertetjes uit Brussels Hoofdstedelijk Gewest,Belgieradio_button_checked
Slingertetjes
Een aangespoelde in onze centrumstad, pas ik precies nergens helemaal. Ik ben dan nog eens een magere met slappe tieten, en te oud, getrouwd in een huwelijk zonder passie. Pfff WIe kan me de stad laten zien met passie?
BrusselBrussel, Brussels Hoofdstedelijk Gewestlocation_on
Vrouw | 51 | Hetero
Ny Lonneke uit Oost-Vlaanderen,Belgieradio_button_checked
Ny Lonneke
Ik heb wel wat slechte gewoontes moet ik toegeven, maar in mijn voordeel spreekt dat ik in een open relatie zit en het dus gewoon ok is! Schitterend toch?!
ZottegemZottegem, Oost-Vlaanderenlocation_on
Vrouw | 41
NERD-girl uit Antwerpen,Belgieradio_button_checked
NERD-girl
Ik geef het toe, ik ben een NERD ja, maar nerds hebben ook gevoelens en verlangend. Ik zoek een mannetje die wel de hot kan zien in een nerd-girl. Ik beloof je als je mij likt dan stopt het kennisvat met werken ;)
EdegemEdegem, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 33 | Hetero