blauwelingerietje's profiel

radio_button_checked
Gebruikersnaam: Blauwelingerietje
Leeftijd:41
Land:Belgie
Provincie:Oost-Vlaanderen
Geslacht:Vrouw
Seksualiteit:Hetero
Relatie:Relatie
Haarkleur:Blond
Oogkleur:Groen
Lengte:168 cm
Gewicht:62 Kg
Geschoren:Ja
Roker:Nee

person_pin Beschrijving

Super speels, onafhankelijk, samenwonend omdat het even niet anders kon. Mijn vriend die moest zijn huis uit en ja op straat zetten dat kon ik ook niet over mijn hart verkrijgen en zodoende zit hij nu bij mij in. Hopelijk niet voor lang want meneer denkt dat het een all in hotel is of zo. Word er gek van! Hier om even de boel te ontvluchten.

Is op zoek naar

Heeft geen voorkeuren opgegeven

Tags

Camseks
Massage
Pijpen
Oraal
Rollenspel
Romantisch
Porno kijken
Seksspeeltjes
Rijper
Lingerie
Anaal
Deepthroat
Vreemdgaan
Dominant
Grote borsten
Dirty Talk
Spanking

Leden nu in de chat te benaderen!

hierlektjess uit Oost-Vlaanderen,Belgieradio_button_checked
hierlektjess
Jij weet vast wel raad met mij, dus ik ben benieuwd. ik zal jou natuurlijk ook eens goed onder handen gaan nemen, daar kun je vanop aan.
Sint-NiklaasSint-Niklaas, Oost-Vlaanderenlocation_on
Vrouw | 24 | Hetero
NOOOO naaaa uit Brussels Hoofdstedelijk Gewest,Belgieradio_button_checked
NOOOO naaaa
Gehuwd met een lame-ass asshole of een lul, en ik wil FUN hebben! Thuis is de fun helemaal weg, ondanks dat ik mezelf mooie nieuwe tieten heb laten doen, maar nee, dat boeit hem niet hoor ... pfff Wel dan zal een ander er fun mee hebben en ik ook!
BrusselBrussel, Brussels Hoofdstedelijk Gewestlocation_on
Vrouw | 42 | Hetero
NipplegateXL uit Vlaams-Brabant,Belgieradio_button_checked
NipplegateXL
Mijn vriend zegt dat ie mij geweldig vindt, maar ik merk elke keer afschuw als hij mijn borsten zien. Ik weet best dat ze groot zijn en ik grote tepels heb. Ik zou het zo fijn vinden iemand te vinden die ze wel kan waarderen, zoals ze zijn!
Oud-HeverleeOud-Heverlee, Vlaams-Brabantlocation_on
Vrouw | 32 | Hetero
Flat-chested uit Brussels Hoofdstedelijk Gewest,Belgieradio_button_checked
Flat-chested
Als het leven een feest is, waarom lig ik dan alleen in mijn bed? Geen leuk gezelschap, geen fijne tijd met iemand? Ik weet dat ik geen lekkere borsten heb, maar heb wel ander lekkers die compenseert! hehe
BrusselBrussel, Brussels Hoofdstedelijk Gewestlocation_on
Vrouw | 40 | Hetero
Sugar-babe uit Vlaams-Brabant,Belgieradio_button_checked
Sugar-babe
Wie wil er dit klontje tiense fijne geraffineerde suiker opzuigen? Mijn naam is Erika, en ik ben een Tiens geil klontje genot. hihi Wil jij mijn zoet honinggrotje eens komen proeven? Kusjes xx
TienenTienen, Vlaams-Brabantlocation_on
Vrouw | 38 | Bisexueel