Gebruikersnaam: | Sensua |
---|---|
Leeftijd: | 32 |
Land: | Belgie |
Provincie: | Oost-Vlaanderen |
Geslacht: | Vrouw |
Relatie: | Single |
Haarkleur: | Blond |
Geschoren: | Ja |
Roker: | Af en toe |
person_pin Beschrijving
Mannen die lekker slim zijn hebben zeker en vast een streepke voor! Ge moet wel wat te bieden hebben en zeker ergens voor gaan. Ge moet een goal hebben in dit leven, ergens heen gaan. Iedereen heeft wel eens een mindere periode, en ik zou da graag gaan delen met een lieveke. En wellicht ook mijn sensuele kant aan u mogen laten zien?Is op zoek naar
Man, 18-25, 26-35Tags
Pijpen
Oraal
Romantisch
Sex speeltjes
Lingerie
Zin in Contact? Inschrijving is Gratis!
Leden nu in de chat te benaderen!

Big Gap
Sleur hakt er gewoon in, seks is gewoon bijna een herinnering, maar daar ben ik dus helemaal nog niet klaar voor. Dit kutje wil lekker gevuld worden!
ZedelgemZedelgem, West-Vlaanderenlocation_on
Vrouw | 43 | Bisexueel

Bolvormig
BIG is BEAUTIFUL toch? Welke echte vent kan een echte vrouw hier aan en mij tot een extase verheffen? Ik daag je uit!
BrusselBrussel, Brussels Hoofdstedelijk Gewestlocation_on
Vrouw | 63 | Hetero

Heiiii
BI en single, open voor alles dus die lekker is en open staat voor mij ook! hihihi Vertel je wel wat je verwacht in een partner? X Heidi
BrusselBrussel, Brussels Hoofdstedelijk Gewestlocation_on
Vrouw | 30 | Bisexueel

naaktelichaam
Leuk, gezellig, toe aan een nieuw contact en niet iemand die gekke bedoelingen heeft. Je leeft je eigen leven, kan het prima alleen af en hebt vast wel iets wat je heel graag eens zou willen doen. Jouw dromen wil je vast wel met mij delen?
BrusselBrussel, Brussels Hoofdstedelijk Gewestlocation_on
Vrouw | 41 | Hetero

Lost in Love
Derde x al gescheiden, ik heb er duidelijk een handje van weg foute keuzes te maken, en gezien 3x scheepsrecht is ga ik nu voor de fun zonder binding. Er zijn vast ook wel heren ergens die zonder binding wat willen op vaste basis?
BrusselBrussel, Brussels Hoofdstedelijk Gewestlocation_on
Vrouw | 38 | Hetero