Gebruikersnaam: | Lekkeredick |
---|---|
Leeftijd: | 43 |
Land: | Nederland |
Provincie: | Noord-Holland |
Geslacht: | Vrouw |
Sexualiteit: | Bisexueel |
Relatie: | Relatie |
Haarkleur: | Blond |
Oogkleur: | Bruin |
Geschoren: | Ja |
Roker: | Nee |
person_pin Beschrijving
Heb een relatie, maar die komt nog niet helemaal uit de verf. Hier maar eens kijken of er nog wat te halen valt. Zullen vast wel net zo'n geile mensen als ikzelf aanwezig zijn toch. Laat even iets van je horen en dan kletsen we samen gezellig verder. (Heb nog wat leuke kiekjes in mijn prive collectie voor de geinteresserden;) )Is op zoek naar
Man, Hetero, Homo, 18-25, 26-35, 36-54Tags
Pijpen
Sex speeltjes
Aftrekken
Lichte bondage
Smerige praat
Zin in Contact? Inschrijving is Gratis!
Leden nu in de chat te benaderen!

Nietje26
Ik zit goed in mijn vel en ben zot van erotiek. Ben niet op zoek naar een relatie, dat is niet goed te combineren met mijn liefde voor sex
LonderzeelLonderzeel, Vlaams-Brabantlocation_on
Vrouw | 34 | Hetero

Mayramme
Ik ben sowieso slecht bezig volgens mijn cultuur, midden de 20, single, geen kind nog en ook geen interesse in iemand van mijn eigen roots op zich, ik wil gewoon lol met een lul maken!
BornemBornem, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 29 | Hetero

Game of cocoa
Wie zal er komen likken aan mijn dikke spleet? Veel meer vraag ik niet waarmee ik niet zeg dat veel meer niet kan, zeg maar wat je aan denkt!
BrusselBrussel, Brussels Hoofdstedelijk Gewestlocation_on
Vrouw | 49 | Hetero

Red-shoes
Seksdromen iets voor mannen alleen denken velen, waarheid is dat dit echt geen waar is. Moet het bij dromen blijven dan?
AntwerpenAntwerpen, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 47 | Bisexueel

cutestoutjes
Vooral iemand die heel erg gezellig is, joviaal, geen misbruik van anderen maakt en zin heeft om met mij het gesprek aan te gaan. Gewoon omdat het kan, leuk en gezellig is en wij het nog leuker gaan maken.
BerlaarBerlaar, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 33 | Hetero